<-BlogAndPostTitle->

بسم الله الرحمن الرحیم
شناخت فراماسونری و شیطان پرستی
شیطانی به نام مرلین منسون
 

مرلین منسون متولد ۵ ژوئن ۱۹۶۹ است.نام واقعی او براین وارنر است که در خانوداه ای متوسط در کانتون زندگی میکرد و در یک مدرسه ی مذهبی(مسیحی) هم تحصیل میکرد. او نامش را از مخلوط کردن دو نام گرفته است، مرلین را از نام بازیگر معروفی به نام مرلین مونرو و منسون را از فامیلی یک قاتل زنجیره ای آمریکا در دهه ی شصت به نام چارلز منسون گرفته است.

منسون در دهه ی ۸۰ برای موسیقی راک نقد مینوشت و با ظهور ناگهانی خود در دهه ی ۹۰ روح تازه ای در موسیقی راک دمید و با صدای سازهایی که بیشتر شبیه صدای ارواح بود و با ریتم های تند و افسار گسیخته همراه بود سبک تازه ای را به دنیای موسیقی معرفی کرد. او با استیل خاص خودش طرفداران بسیاری دارد که حتی در کنسرت هایش تا مرز خودکشی برای او پیش میروند.او دارای فلسفه ی منفی بافی در رابطه با دنیاست و عقاید او که همه ی آنها در موزیک هایش به نمایش در می آید گواه اینست که انسان پست ترین موجود خلق شده در روی زمین است و هر کس خدای خویش است. او دشمن دین مسیحیت است تا جایی که در یکی از کنسرت هایش انجیل را پاره میکند و آنرا به زیر پاهای خود می ریزد.چیزی که در موسیقی و شعرهای منسون بیداد میکند نفرت و انزجار او از دین و مذهب و خداست.

نسون دکترای افتخاری موسیقی داره و آهنگسازی خیلی از فیلمها رو بر عهده داشته و تمام شعرها را خودش میگوید اما آهنگسازی کارهایش کار مشترک با گروهش است. از نظر مسائل مربوط به مواد مخدر و مسائل جنسی بسیار بدنام هست که البته الان اعتیادش را ترک کرده است.همچنین چهار عمل جراحی خبیثانه رو خودش داشته که از نوشتن آنها معذورم چون واقعا شرم آور هستند.در کل شیطان پرستان بر نقش موسیقی راک و متال در جذب جوانان تاکید زیادی دارند. خوانندگان زیادی از جمله مرلین منسون و کینگ دایموند از اعضای کلیسای شیطان هستند و اخیرا هم مرلین منسون به عنوان کشیش کلیسای شیطان در آمریکا انتخاب شده است. بلانچ بارتون مسئول کلیسای شیطان در امریکا در مصاحبه ای اعلام کرده است: ((بسیاری از جوانان به لطف موسیقی های راک و متال به ویژه ترانه های مرلین منسون به شیطان پرستی روی آورده اند و خواهان عضویت در این کلیسا هستند.)) در ترانه های راک و متال و موسیقی های افسار گسیخته هم هدف فقط تخریب روح و روان انسان است و نه این موسیقی ها آرامش بخش و باعث آسایش ذهن انسان میشود و نه اجرا کنندگان آنها اسوه های اخلاق و ارزش های اخلاقی هستند و شنیدن این موسیقی ها فقط باعث تخریب روان و برانگیختن غیر عادی و شدید امیال و غرایز و خوی وحشی گری در انسان میشود به طوری که خوانندگان این سبک از موسیقی ها معتقدند که غرش های خشن و حیوانی و اجراهای پرسروصدا با ریتم های افسار گسیخته  باعث نزدیکی بیشتر به شیطان و لذت بیشتر میشود چرا که این صداها صدای شیطان است.

قسمتهایی از شعر سرود مرگ منسون: ما روی گلوله ای هستیم و مستقیم به سوی خدا نشانه رفته ایم ، ما سرود مرگ میخوانیم چون هیچ امیدی به آینده نداریم ، ما شمعی را روی زمین روشن کردیم و آنرا تبدیل به جهنم کردیم و وانمود کردیم که در بهشت هستیم ، ما دعاهایمان را روی یک بمب نوشتیم وبوسه ای بر آن زدیم و به سوی خدا فرستادیم ، ما دنیا بودیم اما هیچ آینده ای نداریم...

کلیپ نوجوانان یکبار مصرف منسون: این کلیپ در رابطه با نوجوانانی است که امروزه تربیتی بسیار سطحی دارند و از دین و مذهب و زندگی به اندازه ی یک میمون اطلاع دارند. در ابتدای این کلیپ میبینیم هیولایی از آب بیرون می آید و هدفش تحریف مسیحیت و خدا و انحراف نوجوانان است و این هیولا همان شیطان است. در جایی دیگر از این کلیپ میبینیم که میمونی از صلیب بالا و پایین میرود و آن را بازیچه خود میکند و منظور منسون از آن میمون نوجوانان امروزی است که به لاقیدی بسیار بالایی در مسائل دینی و مذهبی رسیده اند. در صحنه ی دیگر اخرین شام مسیح را میبینیم که در آن به جای مسیح میمونی نشسته و در سفره هم به جای غذا جسد یک انسان قرار دارد که این صحنه ها نشاندهنده ی تنفر شدید منسون از مسیحیت است.

میدوارم روزی فرا برسد که شاهد این قبیل انحرافات بی شرمانه و وقیحانه نباشیم چرا که این نهایت بی انصافی و پست فطرتی هست که خداوند به خاطر انسانها شیطان را که دشمن انسانها بوده و هست و خواهد بود را از درگاهش براند و آنوقت همین انسان پیرو و بنده ی شیطانی شود که خودش هم در مقابل خدا عاجز و درمانده است و روزی باید محاکمه شود و البته نتیجه ی محاکمه ی شیطان و بندگانش بر همه واضح و آشکار هست

بعد از هر کنسرت زنده ای که اجرا میکند آمار خودکشی در بین مردم و طرفدارن او نیز بالا میرود.

هر چند وقت یک بار غیبش میزند و بعد از آمدن توی اجتماع  می گوید که با شیطان ملاقات داشته است.

بعضی از شیطان پرستان اورا خدای خودشان معرفی میکنند و خالکوبی عکس مرلین منسون را روی بدن خود کشیده اند.